4F, Building 1, Huaming Ind. Park, Longhua Yeni Bölgesi, Shenzhen, Guangdong, Çin
Ana sayfa ÜrünlerPlaka ve Fin Isı Eşanjörü

Düşük Tüketim 180m3 / h Oksijen Üreten Makine Hava Ayrıştırma Tesisi% 99,995

Düşük Tüketim 180m3 / h Oksijen Üreten Makine Hava Ayrıştırma Tesisi% 99,995

  • Low Consumption Oxygen Generating Machine Air Seperation Plant 99.995 %
  • Low Consumption Oxygen Generating Machine Air Seperation Plant 99.995 %
  • Low Consumption Oxygen Generating Machine Air Seperation Plant 99.995 %
 • Low Consumption Oxygen Generating Machine Air Seperation Plant 99.995 %

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Sertifika: ISO9001;2008 CE cetificate
  Model numarası: KDON-180/350

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj içinde paketlenmiş
  Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 60Working gün
  Ödeme koşulları: T/t veya l/c
  Yetenek temini: 100sets ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün adı: Oksijen tesisi Uygulama: Havadan ayrı oksijen
  Oksijen Çıkışı: Saatte 180 + -5 küp metre Özelliği: Uzun servis ömrü düşük enerji tüketimi
  Standart: ISO9001; 2008 CE sertifikası Saflık: 99. %6
  N2 çıkış sıcaklığı: ≤35 ℃ N2 saflığı: % 99.995

  Düşük Enerji Tüketimi ile% 99,6 Hava Ayrıştırma Tesisi Endüstriyel Oksijen Tesisi

  Özellikler:

  tip

  180

  Oksijen çıkışı

  Saatte 180 + -5 küp metre

  saflık

  % 99.6

  N2 çıkış sıcaklığı

  ≤35 ℃

  Saflık:

  % 99,995 (O2 içerik≤100PPM)

  Açıklama:

  Proses açıklaması (ref için çizim)

  Bitki moleküler elek arıtma sistemi, normal akış, kriyojenik süreçtir.

  Hava filtre ile emilir ve hava kompresörüne gider. Aşama aşamasından soğuk hava üflendikten sonra hava ön soğutma sistemine gider ve su ayırıcıda su ayrıldıktan sonra, nem, CO2 ve karbon hidrojeni arıtmak için arıtma sisteminin tamburuna girer. Arındırıldıktan sonra ısıya girer. O2, N2 ve geri akışta atık nitrojen ile ısı değişiminin olduğu rektifikasyon kolonu soğuk kutusunda eşanjör. Kısma yoluyla hava parçası, alt sütuna gider. Havanın diğer kısmı ısı değiştiricinin orta kısmından soyutlanır ve soğuk üretimi için genleşme türbinine gider. Genişlemeden sonra düşük sıcaklık. hava üst sınıfa girer (veya bir kısmı ısınmak ve havalandırılmak üzere atık nitrojen boruya girer) ve primer olarak alt kolonda ayrılır. Sıvı nitrojen alt sütunun üstündedir ve sıvı hava alt sütunun altındadır. Sıvı hava alt sütunun altından soyutlanır ve üst soğutucunun üst kısmının orta kısmına kadar alt soğutucudan geçer. Likit nitrojen, alt sütunun tepesinden soyutlanır ve üst soğutucunun üst kolonuna doğru gider. Üst kolonun orta kısmında verimli bir şekilde hava temizlenir, sıvı oksijeni üst sütunun altından ürün okseksin olarak soyutlanır. Ürün oksijeni tekrar ısıtılmak üzere ısı değiştiriciden geçer ve soğuk kutudan boşaltılır. Müşterinin ihtiyacına göre, ürün oksijen tamponlama için balondan geçer ve oksijen kompresöründe sıkıştırılır. Müşteriye boru yoluyla veya silindirlerin doldurulması için teslim edilir.

  Nitrojen, üst kolonun üstünden çıkarılır ve LN2 alt soğutucusundan geçer ve ısı değiştiricinin borunun boşaltılması için yeniden ısıtılacak olan rejenere edilir veya müşteriye ulaştırılacak veya silindirlere doldurulacak olan boru ile azot kompresör tarafından nitrojen kompresörü tarafından sıkıştırılır. saling için. Atık nitrojen, üst kolonun üstündeki atık nitrojen açığından yoksun bırakılır ve ısı arttırıcı yoluyla yeniden ısıtılır ve rejenerasyon gazı olarak kullanılacak veya havalandırılır.

  Süreç özellikleri:

  * Soğuk, alüminyum levha-fin ısı değişim prosesi için tüm düşük basınç, arıtma sistemi, hava yatağı genleşme türbininin saflaştırılması için, tesisin çalışmasının güvenilirliğini, güvenliğini ve güvenilirliğini arttırır.

  * Bitki için az ekipman ve daha az alan. Basit operasyon, kolaylık, tüm veriler online dijital gösterge aracı tarafından denetlenir operasyon insanları azaltır.

  Rekabet avantajı:

  Biz Hang Zhou tai lian Co Ltd özel Bangladeş pazarına karşı karşıya olan bir gaz tesisi ve makine tedarikçisi konumundadır.

  Bizim tedarik kapsamı: hava ayırma tesisi (gaz oksijen tesisi, sıvı oksijen tesisi, azot tesisi), asetilen tesisi, hidrojen tesisi, CNG istasyonu tesisi, vb.

  Ayrıca gaz santrali ile ilgili ürünler ihraç ediyoruz: hava kompresörü, oksijen kompresörü, sıvı oksijen pompası, oksijen / nirtogen / argon silindirleri, silindir valfleri, regülatörler, silindir test makineleri.

  Bangladeş'te 10'dan fazla şirket var.

  Ce belgesi var

  Süreç prensibinde ısrar, temeli atıyor, standart kaliteyi güçlendiriyor, Uygulamaya başarıyı karar veriyor, İnovasyon geleceği değiştiriyor. ISO9001 kalite sistem standardı gereksinimlerine göre, etkin bir şekilde uygulanan etkin kalite sistemi ve uygulanabilir kalite kılavuzunu oluşturduk. Geçtiğimiz on yılda, tüm dünyada 300'den fazla hava ayırma tesisini kurduk ve kullanıcıların tanınmasını sağladık. Ürünlerimiz 30'dan fazla il ve özerk bölgeler boyunca yaygın olarak pazarlanmaktadır ve ayrıca Vietnam, Kazakistan, Bangladeş, Irak, Mısır, Kamboçya, Angola, Filipinler, Pakistan, Venezuela, Kuzey Kore, Hint, Nijerya, vb. .

  O2 çıkışı 180m3 / sa
  O2 saflığı >% 99.6
  Standart ISO9001
  N2 çıkış sıcaklığı ≤35 ℃
  N2 saflığı % 99.90

  İletişim bilgileri
  Shenzhen SAE Automotive Equipment Co.,Ltd
  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler